tokio hotel türkiye fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tokio hotel türkiye fan

tokio hotel türkiye fan klübü

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tokio hotel in yeni hali!
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm tarafından <hrk>

» siteyi geliştirmek
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:56 pm tarafından chatLaq!

» biliyor musunuz ?? :D
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:55 pm tarafından penqun!

» Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm tarafından penqun!

» Tom sevgililer gününü kutluyor =))
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:50 pm tarafından penqun!

» Tom'un felsefesi ^carpe diem^ nedir?
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:47 pm tarafından penqun!

» Lukas Hilbert ve Tom
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:45 pm tarafından penqun!

» Tomun blogundan 01.04.08
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm tarafından penqun!

» kanada'da bir türkün günlüğü
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:42 pm tarafından SıLa Y.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

To(m)inel ve asaabie (admin) röp.

5 posters
YazarMesaj
asaabie
yeni fan!!
yeni fan!!
asaabie

Kadın Mesaj Sayısı : 44
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Left_bar_bleue112 / 100112 / 100To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Right_bar_bleue

To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Empty
MesajKonu: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:42 pm

İyi okumalar

asaabie:selam kuzum

To(m)inel:selam kuzum

asaabie:öncee geleneksel sorulardan başlayalım

To(m)inel:başla Very Happy

asaabie:ismin yasın yaşadığın yer

To(m)inel:adım MiNeL yaş 13 ve tekirdağda oturuyorum

biliyorum ama sen??(röp için ) Very Happy

asaabie:adım Damla yaş 15 İzmirde oturuyoRumm

asaabie:pekii nasıll bi yapın var nasıl bi insandır minel

To(m)inel:iyi bi insanım
şöyle söyliyim Duruma göre değişen bi özellik aslında ama iyi yürekli düşünceliyimdir.özelliklerimide sayaarsam kalpazan ve dağınığımdır benimle yaşayan yandı bide hayvanları çok severim.zaten veteriner olucam

To(m)inel:sen nasıl bi insansın

asaabie:ben mi benn çok duygusal bi kızım iyi kalplıyım ama bir yere kadarr daha çok kavgacıyım 4 5 yaşında eve kırtık pantolanlarla gelirdim koca koca çocuklarla kavga ederdim Very Happy

To(m)inel:aa evet unutmuşum bende çok kavgacıyım fena halde tekirdağın en pisikopatları arasındayım

asaabie:okul hayatın nasıll yani okulda nasıldın

To(m)inel:açıkçası hiç çalışmam ama notlarım iyi.okulda beni herkes çatlak ve kavgacı diye tanır.müdür ve müdür yardımcısıda kavgacı çünkü disiplinden çıkmazdım hergün serviste birini döverdim Very Happy

asaabie:süPerr be Gençligimi hatırladım bendee okulda çoK kavga ederdim sevgilimle bile kop

To(m)inel:evet bende sevgilimi bi çok kez dövmüştüm

asaabie:evcil hayvanın varmı kop

To(m)inel:köpek kamlumbağa balık kuş ve tavşan

asaabie:benim tavsan kuş köpek kedim balığım vardıı köpek ve kedi hariç hepsi oldu kop annemdee bunlarda ziyan olmasın dedi kedimle köpeyimi başkasına verdi

To(m)inel:benim bahçede

asaabie:Th ne zamndan beri dinliyon

To(m)inel: sanirsammmm 8 ay oldu ama ne kadar zamandan beri dinledgin degil ne zamandan beri sevdigin onemli olan bence sen ne zamndan beri dinliyon ama tanıyalı 1 sene oldu sen??

asaabie: 2 006 sıcak bir temmuz günüydü Almanyadan kuzenler gelmişti o zamanlar 16 yaşında olan kzunimin üzerinde th t-shörtü vardı gözüm ilk Tom a ilişti kim die sordum anlattı bikaç sarkısını dinledim sonraa 2007 dee agustostaa gelmişlerdi cd sini getirmişti işte ozamn dinlemeye başladım

asaabie:hangi şarkılarını beyeniyon

To(m)inel:heiling,spring nicht,black,geh,engel,live every second,ınstant karma falan sen

asaabie:spring nich geh,monsoon

asaabie:en çok kimi beyeniyon

To(m)inel:Tom Tom Tom

asaabie:bu kadar yete heraldee

To(m)inel:yeter yeter

asaabie:bye o zaman kuzu

To(m)inel:bye.mucak normal msn konuşmasına geçebiliriz artık amuahaha
....
to(M)inel
Admin
to(M)inel

Kadın Mesaj Sayısı : 153
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Left_bar_bleue116 / 100116 / 100To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:45 pm

güzel olmuş.artist gibi cevaplamışım be Cool Cool

En son to(M)inel tarafından Cuma Ağus. 15, 2008 7:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

Kadın Mesaj Sayısı : 143
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Left_bar_bleue112 / 100112 / 100To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:48 pm

evet güzel röp olmuş :)
http://tokiohotelforum.creiforum.com/forum.htm
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

Kadın Mesaj Sayısı : 129
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Left_bar_bleue483 / 100483 / 100To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 7:08 pm

ellerinize sağlık kuzularım grooo
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:11 am

nan Fulya nerdesin amuahaha bizde yapak senle böyle bi röp. grooo
chatLaq!
Admin
chatLaq!

Kadın Mesaj Sayısı : 302
To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Left_bar_bleue115 / 100115 / 100To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 11:43 am

yaparız kuzum onuda yaparızz amuahaha yapalım lan cidden amuahaha
https://tokiohotel-fan.all-up.com
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:47 pm

yapak valla Allahımmm yine geyik kafası gördümm.. amuahaha
chatLaq!
Admin
chatLaq!

To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Left_bar_bleue115 / 100115 / 100To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:18 pm

selamları var geldi bizim eve amuahaha gir msn e yapalım yoksa babim uyanacak ayy
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 8:42 pm

valla acil çıkmam gerekti kuzum ya ayy bakkala gitmem gerekiyodu tıpkı şimdi olduğu gibi yaparık ama bi gün röp bol geyikli Very Happy
chatLaq!
Admin
chatLaq!

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 11:59 pm

1 dk sonra annem şutluyo beni ayy sonra yaparız artık ayy
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 12:09 am

olur canımm sonra yaparık bizde ayy
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Left_bar_bleue483 / 100483 / 100To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:43 am

iyi hadi bakalım yapın kolay gelsin grooo th logo bol thli sohbetleeerrr
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 1:11 am

ah ah bi yapabilsek bol thli bi sohbet olacak ama amuahaha amuahaha ama kafaya koymuşam yapacaz bi gün bu röportajı.. horayy amuahaha
chatLaq!
Admin
chatLaq!

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 1:00 pm

sümeyra senle de yapıcazz lan horayy amuahaha ankaradan bir gelimde! horayy
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 1:49 pm

eyvallah fulya'cım ben her zaman beklerim kop biz bayaa kopucaz gibi... kop amuahaha lol!
chatLaq!
Admin
chatLaq!

MesajKonu: Geri: To(m)inel ve asaabie (admin) röp.   To(m)inel ve asaabie (admin) röp. Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 1:58 pm

senin ve benim geyiklerle en az 10 forum hikayesi daha çıkar!! kop amuahaha

To(m)inel ve asaabie (admin) röp.
1 sayfadaki 1 sayfası