tokio hotel türkiye fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tokio hotel türkiye fan

tokio hotel türkiye fan klübü

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tokio hotel in yeni hali!
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm tarafından <hrk>

» siteyi geliştirmek
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:56 pm tarafından chatLaq!

» biliyor musunuz ?? :D
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:55 pm tarafından penqun!

» Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm tarafından penqun!

» Tom sevgililer gününü kutluyor =))
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:50 pm tarafından penqun!

» Tom'un felsefesi ^carpe diem^ nedir?
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:47 pm tarafından penqun!

» Lukas Hilbert ve Tom
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:45 pm tarafından penqun!

» Tomun blogundan 01.04.08
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm tarafından penqun!

» kanada'da bir türkün günlüğü
Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:42 pm tarafından SıLa Y.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Tomun blogundan 01.04.08

YazarMesaj
penqun!
Moderatör
penqun!

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Tomun blogundan 01.04.08 Left_bar_bleue264 / 100264 / 100Tomun blogundan 01.04.08 Right_bar_bleue

Tomun blogundan 01.04.08 Empty
MesajKonu: Tomun blogundan 01.04.08   Tomun blogundan 01.04.08 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm

Hi everyone, it’s Tom again!
As most of you’ve probably heard, we had to cancel the rest of our “1000 Hotels European Tour” because Bill is having major problems with his vocal chords and has to undergo surgery. Having to do that has been a big let down for all of us — especially for Bill. We are all back in Germany, and of course, I returned directly with Bill to support him and be there if he needs me.

Bill has to see the doctor several times per day, but be assured he has the best doctors in Germany. We are talking about so many things these days ’cause all of this is really scary. But most of all we feel so sorry that we had to disappoint you guys with cancelling the rest of the tour. We feel like we let everybody down. Bill especially feels really bad about this, and I try to reassure him that it’s nobody’s fault.

So me and the boys want you to know that we’re doing everything we can to get back on stage and see you all as soon as possible….that’ll be soooo awesome! We hope it won’t take too long. Thanks for all the “get well” wishes you guys have been sending us — it’s amazing to get such great support from all our fans out there. Take care and thanks again for your unbelievable support! Oh yeah, feel free to leave a comment here…Bill will check them out as soon as he feels a little better.

Tom

Merhaba millet, yine ben; Tom!
Hepinizin de duydugu gibi "1000 Hotel Avrupa Turu"muzun geri kalanını iptal etmek zorunda kaldık; çünkü Bill ses telleriyle ilgili büyük sorunlar yaşıyor ve ameliyat olması gerekiyor. Bunu yapmak zorunda olmamız hepimizi hayal kırıklığına uğrattı- özellikle de Bill'i. Hepimiz şuan tekrar Almanya'dayız ve tabi ki Bill ile birlikte ben de geri döndüm, ona destek olmak ve bana ihtiyac duydugunda yanında olmak için.
Bill'in her gün birkaç kere doktora gitmesi gerekiyor ama emin olun Almanya'daki en iyi doktorlara sahip. Şu günlerde o kadar cok sey hakkında konuşuyoruz ki.. bütün bu olanlar gerçekten çok korkutucu. Ama en cok sizi turun geri kalanını iptal ederek düş kırıklığına uğratmamıza üzülüyoruz. Herkesi üzdügümüzü ve hayal kırıklığına uğrattığımızı; yarı yolda bıraktığımızı hissediyoruz. Özellikle Bill bu konuda çok kötü hissediyor ve ben de bu yaşananların kimsenin suçu olmadığını söylerek Bill'i rahatlatmaya çalışıyorum.
Yani ben ve grubun diğer elemanları şunu bilmenizi istiyoruz ki tekrar sahneye çıkabilmek ve sizinle en yakın zamanda görüşebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu çooook harika olurdu! (tekrar sahne alabilmek) Umarım tüm bunlar çok uzun zaman almaz. Bize gönderdiginiz tüm "Geçmiş olsun" dilekleriniz için teşekkürler - bütün hayranlarımızdan böylesine destek almak süper bir şey! Kendinize iyi bakın ve desteğiniz için de tekrar teşekkürler! Ve evet, buraya yorum bırakmakta özgürsünüz. Bill kendini daha iyi hissettiği an hepsini okuyacak!

Tom.

kaynak =) www.tokiohoteltr.com

Tomun blogundan 01.04.08
1 sayfadaki 1 sayfası