tokio hotel türkiye fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tokio hotel türkiye fan

tokio hotel türkiye fan klübü

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tokio hotel in yeni hali!
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm tarafından <hrk>

» siteyi geliştirmek
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:56 pm tarafından chatLaq!

» biliyor musunuz ?? :D
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:55 pm tarafından penqun!

» Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm tarafından penqun!

» Tom sevgililer gününü kutluyor =))
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:50 pm tarafından penqun!

» Tom'un felsefesi ^carpe diem^ nedir?
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:47 pm tarafından penqun!

» Lukas Hilbert ve Tom
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:45 pm tarafından penqun!

» Tomun blogundan 01.04.08
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm tarafından penqun!

» kanada'da bir türkün günlüğü
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:42 pm tarafından SıLa Y.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)

YazarMesaj
penqun!
Moderatör
penqun!

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Left_bar_bleue264 / 100264 / 100Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Right_bar_bleue

Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Empty
MesajKonu: Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)   Tom'un sakladığı arabanın sırrı =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm

Çek Popcorn Dergisinin 2008 Kasım Sayısı...

İki yıl önce bir gezinti yaptım.Ebeveynlerim gitmişlerdi ben de birkaç arkadaşımı davet ettim.Birden bire aptalca bir fikre
kapıldık ve şehirden dışarı çıkmaya karar verdik. Ben üvey babamın araba anahtarlarını aldım ve Renault Clio’nun içine oturduk.
Arabayı sürdüğümüz köy yolunda hiç kimse yoktu ve bu çok iyiydi. Ama otoyolun köşesinde aniden karşımıza bir ağaç çıktı.Ben ona çarpmamaya çalıştım ama çamurlukta oldukça büyük bir çizik yaptım. Annemlerin beni öldüreceklerini düşündüm. Onun hakkındaki gerçeği hala söylemedim ve üvey babam hala annemin park edemediğini düşünüyor....

kaynak=) www.tokiohoteltr.com

Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tomun blogundan 01.04.08