tokio hotel türkiye fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tokio hotel türkiye fan

tokio hotel türkiye fan klübü

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tokio hotel in yeni hali!
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm tarafından <hrk>

» siteyi geliştirmek
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:56 pm tarafından chatLaq!

» biliyor musunuz ?? :D
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:55 pm tarafından penqun!

» Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm tarafından penqun!

» Tom sevgililer gününü kutluyor =))
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:50 pm tarafından penqun!

» Tom'un felsefesi ^carpe diem^ nedir?
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:47 pm tarafından penqun!

» Lukas Hilbert ve Tom
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:45 pm tarafından penqun!

» Tomun blogundan 01.04.08
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm tarafından penqun!

» kanada'da bir türkün günlüğü
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:42 pm tarafından SıLa Y.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)

5 posters
YazarMesaj
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

Kadın Mesaj Sayısı : 143
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Left_bar_bleue112 / 100112 / 100On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Right_bar_bleue

On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Empty
MesajKonu: On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)   On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 3:07 am

Bill kaulitz:Gercekten cok güzeldi. görkemli bir otelde kaldık.otele gelir gelmez direk deniz manzarasına baktık.Bana inan, bu birşey' gerçekten kuzey Almanya'dan çıkıyor bu yöntem(düzenleyemedm valla benm ingilizcemde bu kadar =) )

Tom Kaulitz:Fransa'da da Cok Hayranımız Olduğunu Gördük.Havaalanından İndiğimizde Saatler boyunca bizi beklemekte olan insanlar haykırıyordu.

Bill Kaulitz:Beni Tek kızdıran şey, benim Fransayı diğerlerini bırakmak zorunda olduğumdu, ve önemli bir olay için Almanya'ya dönmemdi

Rock On:Übers ende der welt klibinide izledk bu arada sen ne demek istersin klip hakkında sence nasıl oldu klip

Bill kaulitz:Cok Güzel Oldu , çünkü 28 saat boyunca duraklamadan çalıştık ve hakkını verdik

Tom kaulitz:aslında 60 saatde ekstra çalıştık çünkü dünyayı kurtarmak isteyen bir adam cok yakınında sürüyle gelen kafaları kazıtılmıs ve asker kıyafeti giydiirlmiş adamlar falan derken uzadı klip.

Bill Kaulitz:Biz, o insanların, bizim şarkımız boyunca kendilerini özgür bıraktığı izlenimi vermeyi istedik, çünkü o, yolun temasıdır
Bazen kendini özgür bırakmak zorundasın, ve kendi rüyalarını yaşamalısın,biz başlangıcından beri böyle olduunu düşünüyoruz

benim SeveceğimTenli Ve Güçlü Bi Fiziğe Sahip Olmalı.
Kızın Saçları Koyu Göz Rengi İse Açık Olmalı.yanık fakat Hafif Kızlardan Olmamalı.
sadece Çılgın Olmalı.romantik Olmalı,ama Rock Giyinmeli.ben Şuana Dek Hiç Romantik Olup Rock Giyinen Kızlarla Karşılarçmadım.benim Kız Arkadaşım Fiziğinin Tüm Hatlarını Gösteren Giysiler Giymeli Çünkü Bu Bence Çok Sexy.benim Kız Arkadaşım Normal İç Çamaşırı Giymemeli(pamuğu Kastediyo) Vede Bacakları Tertemiz Olmalı.ben Kız Arkadaşımın Beni Sevmesini İsterim Paramla Ünümü Değil.ve Onun Başka Ülkede Yaşıyor Olmasını Ve Tanışmamızın Tesadüf Olmasını İsterdi.benim İçin Kız Arkadaşımın Fan Olup Olmaması Önemli Değil.çünkü Kime Aşık Olacağınızı Siz Seçemezsiniz,aşk Acımasızdır. (bu bölümü anlamadım yalnız sanırım Bill'in hoşlandığı kız tipi Shocked )

kaynak: http://www.tokiohotelbrc.tr.gg/tokio-hotel-haberleri.htm
http://tokiohotelforum.creiforum.com/forum.htm
chatLaq!
Admin
chatLaq!

Kadın Mesaj Sayısı : 302
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Left_bar_bleue115 / 100115 / 100On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Right_bar_bleue

On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Empty
MesajKonu: Geri: On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)   On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:38 am

paylaşımın için sağol canım afro
https://tokiohotel-fan.all-up.com
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Left_bar_bleue112 / 100112 / 100On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)   On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:45 pm

bişey değil canım grooo
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

Kadın Mesaj Sayısı : 129
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Left_bar_bleue483 / 100483 / 100On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)   On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 12:05 am

anaaam o son kısmı kim diyor şimdi kesin bill dimi ayy kop sağol canım bu arada
to(M)inel
Admin
to(M)inel

Kadın Mesaj Sayısı : 153
On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Left_bar_bleue116 / 100116 / 100On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)   On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 6:04 pm

sağol canım
asaabie
yeni fan!!
yeni fan!!
asaabie

Kadın Mesaj Sayısı : 44

MesajKonu: Geri: On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)   On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:18 pm

Sağol canım payalşım için
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

MesajKonu: Geri: On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)   On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır) Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:52 am

süm_&_cornetTOM demiş ki:
anaaam o son kısmı kim diyor şimdi kesin bill dimi ayy kop sağol canım bu arada

bişi değil canımm grooo evet kanımca Bill söylüyor o kısmı ama ısmarlama gibi söylemiş ya Very Happy

On:Siz Yakın Bi Zamanda Rock Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız? (alıntıdır)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-