tokio hotel türkiye fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tokio hotel türkiye fan

tokio hotel türkiye fan klübü

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tokio hotel in yeni hali!
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm tarafından <hrk>

» siteyi geliştirmek
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:56 pm tarafından chatLaq!

» biliyor musunuz ?? :D
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:55 pm tarafından penqun!

» Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm tarafından penqun!

» Tom sevgililer gününü kutluyor =))
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:50 pm tarafından penqun!

» Tom'un felsefesi ^carpe diem^ nedir?
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:47 pm tarafından penqun!

» Lukas Hilbert ve Tom
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:45 pm tarafından penqun!

» Tomun blogundan 01.04.08
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm tarafından penqun!

» kanada'da bir türkün günlüğü
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:42 pm tarafından SıLa Y.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj

4 posters
YazarMesaj
asaabie
yeni fan!!
yeni fan!!
asaabie

Kadın Mesaj Sayısı : 44
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Left_bar_bleue112 / 100112 / 100Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Right_bar_bleue

Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Empty
MesajKonu: Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj   Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:53 pm

İyi okumalar

Bugün, (Sola doğru) Katarina'yı karşılar, ve (Doğru) Monica, hem cesurca büyük olay için burada uçması için havaalanı cehennemiyle mücadele eden her iki 18.
Buzzworthy: Sen, Tokio otelinin hakkında neyi seversin?
Katarina: Hayli büyük kısım herkesin, neyi yaptığı — onlar, onların kendi sesini aldı, onlar, türlere başkaldırır. ABD'in dışında oluşturulmak, onlar gerçekten, herhangi bir müzikal sanayi standartına uymadı. Ve hem de, sadece onların güftesi, herkese gerçekten anlamlıdır. O, onlara ana çeken faktörlerin biridir.
Monica: Onların, gerçekten iyi şarkıları var. Ve onların, onların kendi sesi var. Onların güftesi, anlamlıdır, ve benim, aşağı hissettiğim zaman daha iyi hissetmem için beni yapar.
BW: Özellikle herhangi bir lirik şiir?
Monica: "Her saniye canlı" şarkı, çünkü o, serbestçe senin yaşamını yaşaman için sen söyler, kuralları izlememek.
BW: Senin, sana özel olarak anlamlı olan herhangi bir güften var mı?
Katarina: "Kaç". Sadece, aniden başlamayı tanımlıyor, ve senin kendi şeyini yapıyor, ve başka herkesin dışında yaşamı yaşamaya ihtiyaç duyuyor. Sadece gerçekten gerçekten güçlüdür.
BW: Sen ilk olarak, bandın hakkında nasıl bulacaktın?
Katarina: Bir yıl ve yarının hakkında ben önce, Avrupa'da tatildeydim, ve ben, onların görüntülerinin birini gördüm. Ve kindanın, çengel atıldığı ben sadece. Ve sonra, sen, bilirsin — Internet.
BW: Senin, favori bir Tokio otel üyen var mı?
Monica: Evet! Bill!
BW: Eğer ben, seni yalnız alabilseydim, ilan et — ve ben, benim, yapabildiğimi demiyorum — sen, ona neyi derdin?
Monica: Ben muhtemelen, kızaracaktım, ve ben sonra muhtemelen, ona soracaktım, eğer ben, bir kucaklamaya sahip olabilseydim.
BW: Sen, onun, onu yapacak olduğunu düşünür müsün?
Monica: O evet, gerçekten güzeldir. Ben gerçekte, dün onu karşıladım, ve ben, onla bir resmi aldım.
BW: Neydi ki beğen?
Monica: O, gerçekten güzeldi.
Ben, "Aww …" gibi sadece BWdim: Eğer sen, Tokio oteliyle zamanı harcayabilseydin, sen, onlara neye söyler olduğun?
Katarina: Sadece, sana teşekkür eder! Her şey için sadece. Onların müziğini yapmak için. Hepimize telkin etmek için, ve gerçekten pozitif rol modelleri olmak için sadece.
BW: Sen, bugün burayı nasıl alacaktın?
Katarina:
Ben, D.C. BW'den içeride uçtum: O fiyat, ne kadar çok yaptı?
Katarina: Çok fazla!
Monica: Bir uçak tarafından. Ben, Florida'danım.
BW: Sen, uçtun, yeni Y orka sadece, TRL'de onları görürsün?
Monica: Evet! Ve ben, geçen gece onları gördüm.
BW: Bundan dolayı ona değerdi?
Monica: O evetti!
BW: Sen, neyi düşünürsün, oradan yukarı bugün TRL'de olacaksın?
Monica: İyi, ben umutla, bir kucaklama için sorabilirim!
BW: Yeniden? İyi, onun için gider! Onla iyi şans!
Kaynak: http://buzzworthy.mtv.com/2008/05/14/interview-buzzworthy-hits-the-street-with-tokio-hotel-fans-monica-katarina
to(M)inel
Admin
to(M)inel

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Left_bar_bleue116 / 100116 / 100Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj   Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:59 pm

sağol kuzum lol!
chatLaq!
Admin
chatLaq!

Kadın Mesaj Sayısı : 302
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Left_bar_bleue115 / 100115 / 100Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj   Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:58 am

sağol ebnim tatlı adminim lol!
https://tokiohotel-fan.all-up.com
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

Kadın Mesaj Sayısı : 129
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Left_bar_bleue483 / 100483 / 100Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj   Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 8:27 pm

sağol kuzum... ellerine sağlık santa
asaabie
yeni fan!!
yeni fan!!
asaabie

Kadın Mesaj Sayısı : 44
Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Left_bar_bleue112 / 100112 / 100Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj   Tokio Hotel Hayranıyla Röportaj Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:45 pm

Önemli deyil kuzularım kop

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio hotel in yeni hali!