tokio hotel türkiye fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tokio hotel türkiye fan

tokio hotel türkiye fan klübü

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tokio hotel in yeni hali!
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm tarafından <hrk>

» siteyi geliştirmek
cem yılmaz çocukken Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:56 pm tarafından chatLaq!

» biliyor musunuz ?? :D
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:55 pm tarafından penqun!

» Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm tarafından penqun!

» Tom sevgililer gününü kutluyor =))
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:50 pm tarafından penqun!

» Tom'un felsefesi ^carpe diem^ nedir?
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:47 pm tarafından penqun!

» Lukas Hilbert ve Tom
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:45 pm tarafından penqun!

» Tomun blogundan 01.04.08
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm tarafından penqun!

» kanada'da bir türkün günlüğü
cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:42 pm tarafından SıLa Y.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

cem yılmaz çocukken

+3
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
chatLaq!
to(M)inel
7 posters
YazarMesaj
to(M)inel
Admin
to(M)inel

Kadın Mesaj Sayısı : 153
cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue116 / 100116 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

cem yılmaz çocukken Empty
MesajKonu: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:39 pm

Cem Yılmaz Çocukken

Ben cocukken cok salaktim.

Edip Akbayram'in ismini Edi zannederdim. Yani o, benim icin "Edi Pakbayram"di.

Ablama, "Nasil olup da koca bir gunu canin sıkılmadan evde oturarak geciriyorsun?" demistim. "Buyuyunceinsanin cani sokakta oynamak istemez ki" cevabini vermisti. Uzunca bir sure buyuyup buyumedigimi anlamak icin kendime, "Canin sokakta oynamayi istiyor mu?" diye sormustum.

Annem erkegin cinsel organini "pipi" kadininkini "kutu" olarak tanimlamisti. O zamanlar TRT'de Cenk Koray'in sundugu "Tele Kutu" diye bir yarisma vardi. Yarismacilar, "Hayir Cenk Bey. Ben kutumu acmak istiyorum" deyince kosarak odadan kacardim.

Sabahlari kalktigimda aklimin hala yerinde olup olmadigini anlamak icin 2+2, 3+4 gibi toplama islemleri yapardim. Sonuclar dogru olunca da cok sevinirdim.

Dedemle parka gittigimiz bir gun TRT'ciler cekim icin oradaydi. Beni oynarken cektiler. Yayin gunu bizim aile jeneriginde gozuktugum cocuk programini izlemek icin televizyon basina gecti.Kendimi ekranda gorunce, "Beni niye parkta unuttunuuuz?" diye gozyaslarina bogulmustum.

"Geri vites" kavramim yoktu. Sofor, kolunu koltuga atip arkaya dogru bakinca araba otomatikman geri geri gidiyor zannederdim.

Benden buyuk kuzenlerim dondurmacilarin dondurma kulahlarinin sivri kismiyla kulaklarini karistirdigini soylemisti. Inanmistim. Hala da kulahlarin sivri kisimlarini yemem. cope atarim.

Babaannem bir gun gelirse sevdigim dizilerin olmadigi bir gun gelsin istiyordum.

Abimle Karaoglancilik oynardik. O Karaoglan olurdu, beni de Bizans askeri yapardi. Sonra evire ceviredoverdi. cok muhim bir sey yaptigimi sandigim icin canim yansa bile hic sesimi cikarmazdim.

Yesil ve siyah zeytinin ayri agaclarda yetistigini sanirdim.

Bulmacalardaki, "Annenin erkek kardesi" kismina dayimin bes harfli ismini sigdirmaya calisirdim.

Anaokulunda patates baskisi yapmayi ogrenmistik. O kadar hosuma gitmisti ki, evde duvarlara, masa ortulerine filan basmistim.Ancak sanat merakim annemin yeni aldigi beyaz etege patatesi yapistirmamla son bulmustu.Hem gonlunu almak hem de el koydugu patateslerime kavusmak icin dahiyane bir fikirle ogretmenimin yanina gittim. "Annem" yazisini patatese oydurttum. Sevincle eve gelerek soyundum. Renkli boyalara batirdigim patatesi vucudumun her tarafina bastim. Sonra da annemin karsisina gectim. Beni o halde gorunce aglamaya baslamisti.

Madonna ile Maradona'yi kardes zannederdim. Kendi kendime, "Bunlarin babasi ne sansli be. Bir cocugu futbolun krali,biri muzigin kralicesi" derdim

Birinden ozur diledigim zaman Allah'in bana bir ozur verecegini sanirdim. Sakat olacagimi dusunup hemen "diledigim ozru " geri alirdim.

Kurban Bayrami'nda toplanan derilerden ucak yapildigini sanirdim. Ucaklarin dis yuzeyinin bu derilerle kaplandigi icin Turk Hava Kurumu'nun topladigini dusunuyordum. Ucak kacirma filmlerinde silahla ates edildiginde ya da bomba patladiginda, "Ayyy! Deri delindi!" derdim.

"Gil" diye konusanlari fakir zannederdim.

Annem banyodan ciktiktan sonra babamin soyledigi, "Sihhatler olsun" lafini "Saatler olsun" diye anlardim. Bunun da, "Banyoda amma cok kaldin" gibi bir sey demek oldugunu sanip babamin anneme kizdigini dusunurdum. Annemin buna karsin niye sadece, Sagol" dedigini merakederdim. "Ne kibar kadin, derdim.
chatLaq!
Admin
chatLaq!

Kadın Mesaj Sayısı : 302
cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue115 / 100115 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:27 am

aynen yaaa afro saatler olsun anlardım lol!
https://tokiohotel-fan.all-up.com
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

Kadın Mesaj Sayısı : 143
cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue112 / 100112 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:46 pm

azuhahaha amuahaha koptum yaa amma safmış bu cem yılmaz çocukken Very Happy ama kral adam valla çok severim kendisini.. lol!
http://tokiohotelforum.creiforum.com/forum.htm
chatLaq!
Admin
chatLaq!

cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue115 / 100115 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 12:11 pm

jem bey amuahaha kop telefon bağlantım kesildi uleyn çabuk düzelt şunu banada kampanya yokmu uleyn tom ile bana nişanlı kampanyası yapıver tüm tom fanları dalacak şmidi geyiği çok ama çok seviyorum horayy amuahaha kop bir geyik kafası gördüm sanki!! amuahaha
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

Kadın Mesaj Sayısı : 129
cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue483 / 100483 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:20 pm

bnde saatler olsun dendiğini sanıyordum 2 sene önceye kadar amuahaha gösterilerine bayılıyorum kopuyorum yaa lol!
chatLaq!
Admin
chatLaq!

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 12:53 pm

ben 3 ay önceye kadar öyle sanıyordum çocukluktan çıkmadım daha herhalde geek amuahaha kop
-bill-ge-
çaylak!
çaylak!
-bill-ge-

Kadın Mesaj Sayısı : 102
cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue6 / 1006 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 12:06 pm

bende 2 sene önceye kadar saatler olsun sanardım amuahaha
http://www.tokiohotelcrazyfan.benimforum.biz
crax
yeni fan!!
yeni fan!!
crax

Kadın Mesaj Sayısı : 37
cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:54 pm

ben hala öle diyorum aboo demek ki hala çoçuğum ben kop
TOMbill'im
yeni fan!!
yeni fan!!
TOMbill'im

Kadın Mesaj Sayısı : 30
cem yılmaz çocukken Left_bar_bleue9 / 1009 / 100cem yılmaz çocukken Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cem yılmaz çocukken   cem yılmaz çocukken Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:59 pm

Annem erkegin cinsel organini "pipi" kadininkini "kutu" olarak tanimlamisti. O zamanlar TRT'de Cenk Koray'in sundugu "Tele Kutu" diye bir yarisma vardi. Yarismacilar, "Hayir Cenk Bey. Ben kutumu acmak istiyorum" deyince kosarak odadan kacardim.

Sabahlari kalktigimda aklimin hala yerinde olup olmadigini anlamak icin 2+2, 3+4 gibi toplama islemleri yapardim. Sonuclar dogru olunca da cok sevinirdim.

azuhahahaha koptum yaa kop

cem yılmaz çocukken
1 sayfadaki 1 sayfası