tokio hotel türkiye fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tokio hotel türkiye fan

tokio hotel türkiye fan klübü

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tokio hotel in yeni hali!
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm tarafından <hrk>

» siteyi geliştirmek
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:56 pm tarafından chatLaq!

» biliyor musunuz ?? :D
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:55 pm tarafından penqun!

» Tom'un sakladığı arabanın sırrı =)
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:52 pm tarafından penqun!

» Tom sevgililer gününü kutluyor =))
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:50 pm tarafından penqun!

» Tom'un felsefesi ^carpe diem^ nedir?
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:47 pm tarafından penqun!

» Lukas Hilbert ve Tom
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:45 pm tarafından penqun!

» Tomun blogundan 01.04.08
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:43 pm tarafından penqun!

» kanada'da bir türkün günlüğü
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:42 pm tarafından SıLa Y.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!

4 posters
YazarMesaj
chatLaq!
Admin
chatLaq!

Kadın Mesaj Sayısı : 302
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Left_bar_bleue115 / 100115 / 100anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Right_bar_bleue

anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Empty
MesajKonu: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 1:16 pm

yaa şimdi kafamızdan uyduracaz annen sana bişi sorcak sen komik bir cevap vericen ilk 2 örnek benden tamamıyle fulya k. na aittir amuahaha kop

örnek1:

fulya:lan anne ben nerden geldim?_ amuahaha
fulya's mammy:seni bana geyikler getirdi yavrum kop amuahaha

örnek2:

fulya's mammy:o elindeki içki mi senin?__ Evil or Very Mad
fulya:aaa ne münasebet içki şişesinin içine su koydum! amuahaha
https://tokiohotel-fan.all-up.com
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

Kadın Mesaj Sayısı : 129
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Left_bar_bleue483 / 100483 / 100anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 1:46 pm

süper koptum geyikler getirdi manyak olmuş kop amuahaha

-sınavın nası geçti yavrumm?
-eh işte..
-o ne demek bakim ya iyi olur ya kötü!
-yani kötü değildi de o kadar iyi de değildi
-anlaşıldı bi b*k yapamamışsın..ee kızım nie çalışmadın?
-yani anneeeeeeeee..
-ben senin yaşındayken hem okuyuuuu......
(geri kalan kısmın doğruluğu hem şüphelidir hem de hiç bir zaman tam olarak dinlenilemez.içinizden sussan ömrümün sonuna kadar çalışcam dersiniz ama susmaz hayır hayır kesin susmaz...)
chatLaq!

anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Left_bar_bleue115 / 100115 / 100anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 1:54 pm

ayhh geberdim kendi yaptığım geyikli süğer oldu ama amuahaha kop

fulya's mammy:şştt kızım uyan artık!!okula geç kalıyorsun!!
fulya:anne bugün cumartesi!!
fulya's mammy:o zaman dersaneye geç kalıyorsun!
fulya:bugün 23 nisan neşe doluyor insan tabi neşe dolar tatil çünkü!!
fulya's mammy:hıı o zaman özel hocan gelecek!
fulya:sabahın 1 köründe mi!?
fulya's mammy:ehhh yeter beee uyan!! alala kahvaltıyı hazırla o zaman!!
fulya:en son kahvaltı hazırladığımda ocağı yakmıştım!!
fulya's mammy:çatal bıçak çıkart yoksa bıçakla dalacam!!!
fulya:çatal mı o da ne!!
fulya's mammy:fulya ben senin ebeni f*ck^m!!

forum hikayesi gibi oldu ama komik amuahaha pardon son yazdığım tümce için amuahaha
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..
Moderatör
..CraZy_OF_ToKiOHoTeL..

Kadın Mesaj Sayısı : 143
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Left_bar_bleue112 / 100112 / 100anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:21 pm

kop amuahaha ayy Fulya Allah senin cızırtını vermesin emi Very Happy:D koptum yaa hele son cümle annenin söylediği cümle yani bitirdi beni yerlerdeyim azuhahahahhaa amuahaha amuahaha
http://tokiohotelforum.creiforum.com/forum.htm
TOMbill'im
yeni fan!!
yeni fan!!
TOMbill'im

Kadın Mesaj Sayısı : 30
anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Left_bar_bleue9 / 1009 / 100anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 7:40 pm

fulya's mammy:fulya ben senin ebeni f*ck^m!!

ahahahhaha koptum kop fulya harbi çatlaksın yaa bu arada fulya diorum ama abla da diyebilirim no problem grooo
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Left_bar_bleue483 / 100483 / 100anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 4:41 pm

arkadaşlar ing. cümle kurmuyorduk.. türkçeye dikkat ediyorduk hani Evil or Very Mad fulya sende dahil kuzum aaaaa
chatLaq!
Admin
chatLaq!

MesajKonu: Geri: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 5:49 pm

tamam kuzum kızma ayy ama açık açık yazmaktan iyidir bu arada abla demene gerek yok kuzu evet 1 mahsun beyazgüL hepimizzzzzzz kardeşizzzzz burası geyik olunca istediğim kadar geyik yapabilirim grooo
süm_&_cornetTOM
Admin
süm_&_cornetTOM

MesajKonu: Geri: anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!   anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!! Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 11:47 pm

anne: kızım kalk o bilgisayardan
kız: tamam anne kalkıyorum şimdi...

aradan yarım saat geçer...

anne: kızım napıyosun?
kız: pc'de bişeye bakıyorum anneeeeeee kop geek
anne: yapma yaaa dmek öyle lol!

anne-çocuk konuşması xP gelde kopma!!
1 sayfadaki 1 sayfası